office@aqua-angels.sk

+421 903 78 08 78

Čo hovoria

TÍ, KTORÍ UŽ ĽADOVCOVÚ VODU SKÚSILI

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dominika Jurena (Stará)

speváčka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Michaela NGo

realitná maklérka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Robo Papp

Spevák, hudobník a zážitkový gurmán 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Barbora Krajčírová

moderátorka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Linda Rezešová

podnikateľka, ambasádorka ľadovcovej vody na Slovenksu

Barbora Krajčírová

moderátorka

Jednoduché a chutné riešenie

PRE MŇA A MOJE DETI

Island som navštívila osobne a musím povedať, že mi na chvíľu zobral dušu! Tá úžasná príroda a dych berúca krajina ma úplne očarili. Netušila som však, že voda, ktorú som s chuťou pila tam ,je už aj na Slovensku. A tak som súhlasila s ochutnávkou u nás doma. Za nás môžem povedať, že lepšie riešenie pitného režimu pre domácnosť si ani neviem predstaviť. Predtým sme vláčili vodu v plastových fľašiach z obchodu, teraz už nemusíme. Konečne sme aj my viac ECO domácnosť. Objednám si potrebný počet barelov, vodič mi ich privezie až domov ,rovno do kuchyne. Je naozaj na nezaplatenie šetriť toľko času. Odkedy pijeme Ľadovcovú vodu, zbierame doma naozaj menej plastu. Tomu sa neskutočne teším, myslím že rok 2020 nám ukázal, čo všetko v živote by sme mali zmeniť. Starať sa viac o naše zdravie a šetriť životné prostredie. Voda nám všetkým veľmi chutí. Dcéra si ju rada čapuje do pohára a všimla som si, že konečne poriadne a pravidelne pije. Keďže dojčím synčeka, chutná čistá voda s nízkym obsahom solí a minerálov je pre môj organizmus momentálne priorita.  Aj vďaka kyslíku, ktorý obsahuje ,sa cítim menej unavená. Mám ju vždy pri sebe aj počas nočných kŕmení v izbičke. Hydratácia je dôležitá nielen v lete, ale po celý rok a my sme sa naozaj polepšili odkedy pijeme krištáľovo čistú ľadovcovú vodu.

Jany Landl

fitness tréner, vegán

Chutná a kvalitná zásaditá voda

V SKLE? UŽ NIE JE DÔVOD HĽADAŤ INÚ…

S mojim denným výdajom energie popri cvičení spotrebujem veľa vody. Vyskúšal som rôzne vody, niektoré mi chutili viac, iné menej. Ľadovcová voda si ma však získala o niečo viac. Chutí inak než ostatné vody . A čo u mňa rozhodlo ? Že je balená do sklených barelov a ja nemusím doma zbierať plastový odpad z fliaš. Pravidelne venujem cvičenie pre ekológiu s názvom Tréning pre planétu, kde podporujem ľudí k zbieraniu odpadu v ich okolí. Preto je pre mňa samozrejmosťou aj minimalizovanie plastového odpadu v domácnosti. Sklené barely mi privezú domov a ja si ich jednoducho uložím na seba a počas mesiaca vodu z nich jednoducho vypijem. Potom mi jednoducho privezú ďalšie barely s čerstvou ľadovcovou vodou na výmenu za prázdne. Je to úžasne jednoduché a praktické a hlavne ekologické. Odporúčam takýto pitný režim každému, komu záleží na šetrení životného prostredia a samozrejme aj na kvalite a chuti vody, ktorú prijíma.

Robo Papp

Spevák, hudobník a zážitkový gurmán 

Voda - najdôležitejšia súčasť

KAŽDEJ NAŠEJ BUNKY

Ľadovcovú vodu som začal piť hneď ako sa pred pár rokmi objavila na Slovensku. Trpel som dlhoročnými problémami s trávením, so žalúdkom, Často ma trápila zvýšená kyselina a pálenie záhy. Užíval som anacidá, ale uvedomoval som si, že dlhodobé užívanie liekov nie je riešením. Tak som hľadal riešenia a pochopil som, že treba začať čistiť a liečiť moje trávenie. Uvedomil som si, že tou najdôležitejšou potravinou pre nás ,je voda. Rozhodol som sa ochutnať  Ľadovcovú vodu a od toho momentu som sa jej už nevzdal. Veľmi mi zachutila a po pár dňoch som začal pociťovať zmiernenie mojich ťažkostí. Kyselina v žalúdku sa znížila a ja som sa pomaly začal cítiť lepšie. Odvtedy je Anjelská voda súčasťou môjho denného života a rád ju odporúčam mojim fanúšikom a priateľom. Vlastne ju už pijeme celá rodina.

Michaela Králiková

víťazka televíznej šou Master Chef, majiteľka Kraliková café,  Autorka knihy Moje obľúbené recepty

Pre mňa je voda v skle základ...

Viac než polovicu každého dňa trávim v kuchyni. Tvorím chutné jedlá pre svoje deti, ale aj pre mojich klientov. Potraviny sa stali mojou súčasťou a ich kvalita je pre mňa najdôležitejšia. Základom každej potraviny je voda a pre mňa sa Ľadovcová voda svojou jemnou chuťou a kvalitou stala súčasťou nášho života rovnako ako potraviny z ktorých varím a pečiem. Zabelená do sklených fliaš a sklených barelov je absolútne SEXI už na prvý pohľad. Pravidelne nám ju vozia privezená do našej domácnosti aj do našej kaviarne pre našich klientov. Moje deti ju s chuťou pijú nielen doma a nosia ju so sebou aj do školy v praktických športových fľašiach. Ľadovcová voda je čistá a chutná. Voda je predsa úplný základ nášho života a je zdravá pre naše telo. Každé dieťa potrebuje piť zdravú vodu bez pesticídov a chlóru. Preto som sa rozhodla pre Ľadovcovú vodu.

Miky Verebko

Fitness tréner – Get fibro coach

Záleží mi na kvalite potravín

SÚ PRE MŇA HNACÍM MOTOROM

Bez pohybu si môj život neviem predstaviť, som akčný vo všetkom čo robím a robím to s plným nasadením .K maximálnym výkonom sa však potrebujem cítiť fit a plný energie .Tú si dopĺňam kvalitnými potravinami a samozrejme neodmysliteľnou súčasťou stravovania je pre mňa potravina číslo jeden a tou je voda .Som rád ,že ľadovcová voda Aqua Angels sa dostala aj na Slovensko a aj ku mne domov a do fitness centra .
Cítim rozdiel v chuti vody odkedy ju pijem. Je jemnejšia ,mäkšia a chutnejšia než ostatné vody . Páči sa mi servis dovozu až domov a sklený barel ,ktorý nielen krásne vyzerá ,ale je ekologický.
Denne trénujem s množstvom klientov a som rád ,že aj oni oceňujú chuť a kvalitu ľadovcovej vody .

Patrik Rajcsányi

Fitness tréner

Kvalitný pitný režim

AKO SÚČASŤ AKTÍVNEHO ŠPORTU

V mojom osobnom aj profesionálnom živote je šport dennou rutinou. Ja sám veľa športujem, ale čo ma napĺňa a teší najviac je, keď pomáham na ceste za vysnívanou postavou a kondíciou mojim klientom. Okrem tréningov na mieru a jedálničkov im vždy odporúčam pravidelne piť kvalitnú vodu. Tá dokáže naozaj zázraky pri redukcii váhy. Bez vody nedokáže náš organizmus fungovať. Ľadovcová voda je nielen kvalitná zložením a obsahom, ale páči sa mi nápaditosť balenia. Sklený barel pre domácnosť a štýlové fľaše, ktoré rád používam pri tréningoch či už vo fitness centre alebo v prírode. Myslím, že by ju mal mať doma každý, kto chce žiť vyššiu kvalitu života a dbať o svoje zdravie.
 

Mirka Luberdová

Mama dvoch úžasných detí a výživová poradkyňa

Čistá a chutná voda

BEZ CHEMICKÝCH LÁTOK JE TOU NAJVZÁCNEJŠOU POTRAVINOU

Ľadovcovú vodu som pila už počas môjho druhého tehotenstva s dcérkou Isabelkou a musím povedať, že kto ju ešte neochutnal, nevie o čo prichádza. Islandská voda je veľmi jemná a mäkká, preto veľmi chutí aj deťom. Stretávam sa s mnohými mamičkami , pre ktoré pripravujem kurzy varenia a jedálničky na mieru a mnohé potvrdzujú, že deťom bežná voda nechutí. Som vďačná, že Ľadovcovú vodu môžeme všetci s chuťou piť u nás doma . Keďže som pracujúca mamina dvoch detí, je pre mňa donáška barelov až domov do kuchyne neskutočnou úsporou času. Voda je balená v sklených fľašiach a sklenených bareloch, naša domácnosť konečne nezbiera kvantá plastového odpadu z fliaš. Tým sa aj moje deti učia, že šetriť životné prostredie a používať recyklovateľné materiály je dôležité.
 

Milan Zimnýkoval alias Junior 

Moderátor Funradio

Našiel som chutnú vodu

PRE MOJU RODINU

Dlho som hľadal vodu, ktorá by naplnila potreby mojej rodiny. Vodu, ktorá by chutila nám všetkým a zároveň by ju mohla piť v neobmedzenom množstve aj moja malá dcérka. Ľadovcová voda ponúka kvalitu, výnimočne jemnú chuť, zdravý ekologický obal a dovoz až k našim nohám . Konečne nemám vyťahané ruky z nosenia plastových fliaš z obchodných reťazcov ! :)) Som veľmi rád, že ju môžeme doma piť. Občas sa mi stane, že zabudnem včas objednať ďalšiu dodávku a musím priznať, že byť bez tejto skvelej vody hoc len dva dni je už pre nás nepredstaviteľné.